Děkujeme sponzorům:

01-KV_LOGO-b.png02-kraj.jpg03-logo-isabella.jpgKMD_logo.jpgKV-ARENA_LOGO.jpgMEDIAN-logo.jpgMattoni_logo.PNGRNL_logo.jpggb-logo.JPGkrizovnici.jpgkso.jpeglogo_becherovka.jpg

Vážení zpěváci, učitelé a rodiče,

vzhledem k rekonstrukci hotelu Concordia, který je součástí hotelového komplexu Kriváň, bude tento rok omezeno ubytování hostů na soutěži Karlovarský skřivánek.

V omezeném počtu bude zajištěno ubytování přímo v hotelu Kriváň za částku 350 Kč za lůžko a noc. Lze přiobjednat snídaně za cca 50 Kč, ubytování v jednolůžkovém pokoji není možné.

Druhým ubytovacím zařízením je penzion Hestia, který se nachází v klidné části Karlových Varů. Z centra města k blízkosti penzionu jede autobus č. 6. Cena ubytování je 260 Kč bez snídaně, kterou lze ale přiobjednat za 50 Kč.

Třetím ubytovacím zařízením, které je pro vás připraveno, je hotel Jizera (ulice Krále Jiřího 40). Výhodou tohoto hotelu je, že se nachází přímo v centru Karlových Varů. Ubytování je možné ve dvou a třílůžkových pokojích, cena ubytování za osobu a noc včetně snídaně činí 500 Kč.

Velice vás žádáme o včasné vyplnění tabulky k ubytování (do konce února), kterou naleznete zde Ubytování a stravování 2018 

Kapacity jednotlivých ubytovacích zařízení budou zaplňovány podle pořadí přijatých žádostí.

Budeme se těšit na setkání při soutěži Karlovarský skřivánek 2018.

 

Alois Ježek (ředitel soutěže a Mezinárodního centra A. Dvořáka)