Děkujeme sponzorům:

01-KV_LOGO-b.png02-kraj.jpg03-logo-isabella.jpgKMD_logo2.jpgMEDIAN-logo.jpgMattoni_logo.PNGRNL_logo.jpgcro_kv.jpggb-logo.JPGkrizovnici.jpgkso.jpegkvstena.pnglogo_becherovka.jpglogo_fest_medvidku.jpglogo_muzeum_medvidku.jpglogo_van_dum.jpg

Naši milí skřivánci,

děkujeme za váš zájem o uspořádání mimořádného celostátního kola v červnu.

Důležité informace:

Pokud zpíváte s hudebním podkladem na MP3, pošlete co nejdříve na email tajemnice soutěže.

Prosíme o zaplacení zápisného na číslo účtu 6015-800457359/0800. VS bude datum narození soutěžícího a do poznámky napište jméno soutěžícího. V případě nemoci bude zápisné vráceno. Potvrzení o zaplacení dostanete u registrace.
Upřednostňujeme placení účastnického poplatku převodem. Samozřejmě lze zaplatit i v sobotu 12. 6. Každopádně se poplatek platí pouze jednou.
 
  1. Elektronickou přihlášku vyplňte nejpozději do 1. června (pokud žádáte o klavírní doprovod, urychleně zašlete noty)
  2. Kdo se neozval do 25.5., nemůže být do soutěže přihlášen. 
  3. V kategorii C1 se budou zpívat pouze dvě písně (lidová a libovolná). Toto rozhodnutí jsme museli udělat na základě vašeho velkého zájmu o mimořádné červnové kolo soutěže.

Termín konání bude tedy v sobotu 12. června od 9,30. Dopoledne proběhnou kategorie A1, A2 a B, odpoledne pak C2 a na závěr C1. Přesný časový rozpis uveřejníme po 5. červnu. Dopolední kategorie se budou registrovat kdykoli od 8,00, odpolední kdykoli od 11,00. Registrační poplatek jsme oproti loňskému roku trochu snížili (A1 a A2 – 150,- Kč B, C1 a C2 – 250,- Kč. V případě, že žádáte o korepetitora, navyšuje se účastnický poplatek o 100,- Kč). Prosíme o vyplnění nové přihlášky, kterou naleznete zde v sekci Ke stažení.

V tomto celostátním kole stačí pouze elektronická přihláška. Potvrzení registrace bude uvedeno na webových stránkách Karlovarského skřivánka. Zpěváci soutěží ve stejné kategorii, jako v krajských kolech v roce 2020. Změna repertoáru je samozřejmě možná. Dodržte ale povinnost lidové písně a to max. 3 sloky. Kategorie C2 zpívá druhou píseň s mikrofonem, kategorie B může zpívat druhou píseň s mikrofonem. Soutěžní úkoly, délku vystoupení a další podmínky naleznete v propozicích celostátního kola na našich webových stránkách.

Školní jídelna nám bude vařit oběd za cca 60,-. Kdo máte zájem, vyplňte tabulku „Obědy a ubytování“. V omezeném množství můžeme zařídit také ubytování. Samozřejmě vás ale prosíme, pokud máte možnost, zařiďte si sami. Hotel Kriváň pro nás nemá v tomto roce kvůli pandemii dostatek pokojů. Děkujeme za pochopení.

Prosím, sledujte pravidelně naše webové stránky. Hygienická nařízení se stále mění a my zde budeme aktualizovat informace.

Už teď se na vás ale moc těšíme.

 

 
Mirka Lendělová (tajemnice soutěže)
23.5.2021